Menu

Xiaomi Cep Telefonu Servisi Numaraları

Son yıllarda tüm dünyada, cep telefonu pazarında belki en hızlı çıkışa sahip olan Xioami markası, ülkemizde de resmi olarak mağazalarda ve garantili olarak satışa sunulmuş durumda. Resmi olarak satışa sunulmadan önce ise, kaçak yollar ile oldukça büyük bir pazar edinmişti. Bilindik markalara alternatif olarak benzer performans ve kalite çizgisinde üretim yapan Xiaomi, alternatiflerine göre nerede ise yarı fiyatlarına astış yaparak çok büyük kitlelere ulaştı.

Donanım olarak performanslı, şık ve sade dizaynı ve özellikle arayüz olarak MIUI arayüzü hemen hemen herkesin beğenisi kazandı. Xiaomi markası 2019 yılı itibari ile REDMI markasını alt grup daha ekonimik ürünler için ayırarak, pazarda daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Bununla da kalmayan marka, tükenmez kalem, sırt çantası, robot süpürge, laptop, tablet, elektronik tartı,kulaklık, LED TV gibi bazıları henüz ülkemize gelmeyen ürünleri de tüm dünyada satışa sunmuş durumda. Ülkemizde ise öncelikle cep telefonu olmak üzere, akıllık bileklik, robot süpürge, kulaklık, powerbank, elektronik tartı gibi bir çok farklı ürünü satılmakta.

Resmi olarak, dağıtım anlaşması yaptığı hali hazırda bir kaç firma bulunuyor. HepsiBurada, N11, TeknoSA gibi internet satış kanallarında Türkiye garantili olarak satılan ürünlerin dağıtımı ve teknik servis hizmetlerini de bri kaç firma vermekte.

Garantili ve faturalı satın aldığınız ürünün, ithalatçısı ve garantisini kontrol ederek , tamir, değişim, iade gibi çözüm yollarını aramanız gerekmekte. Şu an için en aktif satış yapan Xioami dağıtıcı firma EVOFONE olarak bulunmakta.  Bu gelişmelere paralel olarak da, sorun yaşadığınız ürün hangi teknik servis tarafından destekniyor kontrol ederek teknik servisine ulaşabilirsiniz. Evofone, KVK, Genpa gibi teknik servisler anlaşmalı olarak garantili servis hizmeti vermektedir.

Xiaomi Teknik Servis Numaraları

KVK Teknik Servis numarası : 0850 222 1585

Evofone Teknik Servis numarası : 442 2 118

Genpa Teknik Servis numarası : (0212) 359 03 59

Eğer telefonunuzu garantisiz olarak satın aldı iseniz, yani kaçak yollar ile gelen ve IMEI değişikliği ile kullanıma sunulan şekilde, satın aldığınız kişi başta olmak üzere dönüş yapmanız gerekmektedir.

En sık karşılaşılan Xiaomi cep telefonu sorunları ise, şebeke problemleri, ghost screen sorunu, ekran değişimi, batarya değişimi, kilitlenme, imei repair işlemleri olarak sayılabilir.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir