Menu

Pekdemir Market Telefonu

Pekdemir Market

1978 yılında Denizli merkezde toptan yumurta satış işi yapan Pekdemir ailesi, müşterilerin artan talebi ve ürün çeşitliliğinin arttırılması ile daha sonrasında Pekdemir Market’i kurmuştur. Giderek büyümeye başlayan Pekdemir Market, 1986’da Denizli Saltak’ta, 1992 yılında İstasyon Caddesi’nde ve 1998’de Bayramyeri Kurşunlu sokakta yeni şubelerini açmıştır.

Denizli’nin yerel markası olan Pekdemir Grubu, 2000 yılında 20.000’in üzerinde ürün çeşidi bulunduran Kınıklı Pekdemir Alış-Veriş Merkezi adında bir AVM açarak Denizli’nin ilk ve tek yerel hipermarketini kurmuştur.

Günümüzde Denizli’de 20, Antalya’da 1, Aydın’da 4, Burdur’da 2, İzmir’de 2 ve Afyonkarahisar’da 1 şubesi, toplamda ise 30 şubesi bulunun Pekdemir Market’in şube sayısı gün geçtikçe hızla artmaktadır.

 

Pekdemir Market Dilek ve Şikayet

Pekdemir Market, müşteri memnuniyetine ve müşterilerin tavsiyelerine dikkat eden bir kurumdur. Pekdemir Market ile ilgili dilek ya da şikayetlerinizi, 0258 261 47 47 numaralı telefonu arayarak ya da pekdemir.com.tr üzerinden mesajınızı ileterek bildirebilirsiniz.

Beğen  
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir