Menu

Migros Çağrı Merkezi

Migros

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olan Migros, 1954 yılında dönemin İstanbul Valisi ve Belediye Başkanı olan Fahrettin Kerim Gökay tarafından açılmıştır. O zamanlar İsviçre’de bulunan Migros teşkilatının benzerinin kurulması amaçlanarak İstanbul’da uygun fiyatlı tanzim satışı yapılmaya başlanmıştır.

1975 yılında hisseleri Koç Holding tarafından satın alınan Migros, 1991 yılında halka açılmıştır. 2007 yılında ise Koç Holding, Migros’un hisselerini satışa çıkarmış ve 2008 yılında Moonlight Capital SA’ya satmıştır. 2015 yılında Migros’un %40,25’inin Anadolu Grubu satın almıştır.

 

Migros ile Nasıl İletişim Kurarım?

Oldukça kapsamlı bir iletişim ağına sahip olan Migros, dilek ve şikayetler için 444 10 44 numaralı telefonu ya da e-posta yolu ile ulaşmak isteyen müşteriler için iletisim@migros.com.tr adresini kullanmaktadır. Bunların yanı sıra Whatsapp hattı da bulunan Migros, 0530 300 13 00 numarası ile hizmet vermektedir.

Online sipariş vermek isteyen müşteriler için migros.com.tr adresini kullanan Migros, android ve ios işletim sistemli telefonlar için Migros Sanal Market uygulamasını kullanmaktadır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir