Menu

İpek Mobilya Müşteri Hizmetleri

İpek Mobilya yaklaşık 30 yıl kadar önce, Anadolu’nun en üretici kentlerinden Kayseri’de temelleri atılan, mobilya üretimi üzerine ağırlık veren bir şirkettir.

Mobilya sektöründe, ilk otomasyon sistemlerini devreye alarak, daha büyük ölçekte, seri üretim, kalite ve daha az maliyetle üretim örneklerinden birisi olmuştur. İşçilik, ham madde tedariği ve planlamanın en zor olduğu sektörlerden mobilya sektörüne öncülük ederek, ülkemizde bir çok yeni şirkete öncülüğünü sürdürmektedir.

İpek mobilya, mobilya trend modeller ile ülkemizdeki en bilinen aktif mobilya markalarından. Koltuk takımları, yemek odası, bazalı takımlar, yatak odası, yatak çeşitleri gibi geniş bir yelpaze üretimine devam etmektedir.

Konfor ve kalitesinden ödün vermeden, estetik tasarımları ile özellikle hanımların beğenisini kazanmaktadır.  Ayrıca İpek Mobilya bir çok sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir.

İpek Mobilya İletişim Numarası, Aşağıdaki numaraları arayarak çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi ile iletim kurabilirsiniz.

444 38 18

0352 322 00 50

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir