Menu

Gümüş Takı

Gümüş Takı

Gümüş tutkunlarını önümüzde ki senede çok şık ve çeşit olarak da çok bol bir sezon beklemekte olacak. Özellikle bayanlarımızın gündelik hayatın içinde dahi takmaktan vazgeçemediği ziynet eşyaları bulunmaktadır. Bunlara en güzel örnek olarak gümüş kolye verilebilir. Önümüzde ki sene işte bu vazgeçilmez takılarımızdan olan gümüş kolye takılarda çok güzel ve özel bir seri sizi beklemekte.

2020 Gümüş Kolye trendlerini şimdiden sizler için inceledik ve kaleme almak istedik. Önümüzde ki yıl gümüş kolye modellerinde en çok dikkat çeken modellerin başında uzun gümüş kolyeler ve uçlarında kullanılan gösterişli taşlar olacaktır. Özellikle taşların gücüne ve insan üzerinde ki enerjisine inanan bayanların kesinlikle ilk tercihleri bu kolyelerden yana olacaktır. Bu gümüş kolyeleri rahatlıkla gündelik hayatın içinde takabileceğiniz gibi iş toplantıları, özel davetler vs gibi daha çok özen gösterdiğiniz etkinliklerin içinde de takabilirsiniz. Bu tarz gümüş kolye modellerini kullanırken yanında takmış olduğunuz diğer aksesuarların çok fazla abartılı olmaması sizin faydanıza olacaktır. Çünkü taşlı gümüş kolye modelleri zaten tek başlarını da son derece gösterişli bir havaya sahip olan takılardır.

[robo-gallery id=”858″]

Bu tarz uzun gümüş takı  modellerinizi tunik, elbise, badi, gömlek gibi her kıyafetin zerine rahatlıkla kombin yaparak kullanabilirsiniz. Gümüş kolye modelleri içinde en gösterişli olan uzun gümüş kolyeler bayanların sadece gündelik hayatın içinde değil gece davetlerinde abiyelerin üzerine de taktıkları ziynet eşyalarından bir tanesidir.

Bizim size tavsiyemiz 2015 gümüş kolye trendleri içinde beyaz pırlanta taşlarla süslü olan daha kısa modelleri abiye kıyafetlerle tercih etmenizdir. Şüphe götürmez bir gerçektir ki pırlanta ve gümüşün karışımı olan beyaz taşlı gümüş kolyeler takan kişi için zarafetin ve şıklığın kapılarını sonuna kadar aralayacaktır. Bu tarz beyaz taşlı ya da pırlanta taşlı gümüş kolye modellerinde çeşit oldukça fazladır. Yusufçuk kuşundan tutunda, kalplere, çiçek çeşitlerine kadar aklınıza gelebilecek her modelde kolye bulmanız mümkündür.

2015 Yılı gümüş kolye trendleri hakkında biraz olsun sizleri bilgilendirmek istedik. Umarım bu bilgiler hepinizin önümüzde ki sezon hakkında düşüncelerinize ışık tutmuştur.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir