Menu

Gittigidiyor Çağrı Müşteri Hizmetleri

GittiGidiyor en eski alışveriş sitelerinden. İlk açıldığında açık artırma usulu herkesin bireysel olarak ürün alıp satabildiği platform, günümüzde, sadece faturalı ürün satan mağazalara yerine bırakan büyük bir pzaryerine dönüştü.

Binlerce farlı mağazada, milyon adeti geçkin her çeşit ürünü güvenle satın alabiliyorsunuz. Burada garantörlüğü ise Gittigidiyor üstleniyor. Tabi bir komisyon karşılığında. Ürünü satın aldığınızda ücret Gittigigiyor’a aktarılır. Ürünü teslim alıp onayladığınızda, ücreti mağaza sahibine öder. Bu yüzden çok tercih edilen alışveriş pazaryerlerinden birisidir.

Ayrıca, yaptığınız alışverişlere özgürce, satıcı ve ürün hakkında yorum ve puanlama yaparak, sizde, alışveriş platformuna katkıda bulanarak, daha doğru ürün satın alınmasını sağlamaya katkıda buluanbilirsiniz.

20 Milyon rakamına yaklaşan üye sayısı ile , aylık 60 milyon ziyaretçi potansiyeli ile fırsat ürünleri internet ve mobil cihazlar aracılığı sunan Gittigiyor oldukça başarılı pazaryeridir.

Mağazanızı Gittigigiyor’a üzerine taşımak, anlaşamazlıklar, ücret iadesi ve bir çok değişik konuda sorularınız için aşağıdaki telefon numarasından, Gittigidiyor çağrı merkezinden, müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 252 3229

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir