Menu

English Home Çağrı Merkezi

English Home

Bir Türk markası olan English Home, 1992 yılında ev tekstili amacıylakurulmuş ve 2009 yılında üç mağazası ile Turgut Aydın Holding tarafından satın alınmıştır. Bugün Türkiye’de 305 mağazası bulunan English Home, Türkiye dışındaUkrayna, Bulgaristan, Fas, Azerbaycan, Arnavutluk, Kıbrıs ve İran’da toplam 100 mağazası ile hizmet vermektedir.

Türk markası olmasına rağmen mağazanın adının neden English Home olduğu merak konusu olmuştur. Bunun nedeni satılan ürünlerin İngiliz country tarzda olmasıdır. Bu konsept çoğu kişinin ilgisini çekmiş ve English Home markası hızla büyümeye başlamıştır.

 

English Home İletişim Hattı

Hafta içi saat 09.00 ile 18.00 arasında hizmet veren English Home müşteri hizmetlerine 0850 7240 346 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. Bunun yanında müşteri hizmetleri e-posta adresi bulunan English Home, bunun için de musteriiliskileri@englishhome.com.tr adresini kullanmaktadır.Kendi online sitesi bulunan English Home, englishhome.com adresi üzerinden de müşterilerin dilek ve şikayetleriyle ilgilenmektedir.

Online alışveriş imkanı bulunan English Home’a, englishhome.com sitesinden ya da ENGLISH HOME adlı uygulamadan ulaşabilmek mümkündür.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir