Menu

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dsmart, televizyon platformu olarak kurulduktan sonra, internet bağlantı hizmetleri de vermeye başlana bir kuruluş. ADSL ve fiber internet kampanyaları ve ücretli tv aboneliği bilindik bir marka. 24 ay abonelik üzerine kurulu sistemi ile, farklı kategorilerde bir çok tv yayını bir araya getirmekte.

Hem tv aboneliği hemde internet aboneliğini birlikte satın aldığınızda, daha ekonomik koşullarda hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aboneliklerinizi online ve müşteri hizmetleri vasıtası ile de yapmanız mümkün.

Gerek televizyon, çoğunlukla da internet hizmetlerinde oluşan problemler için, çağrı merkezini aramanız ve müşteri temsilcisi ile sorunu çözmeniz için telefon ile arama yapmanız gerekir. Bu problemler genelde, internet kota dolumu, hız promleri, kablosuz internet, bağlantı kopması gibi yaşanmakta.

Dsmart müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki telefon numarasını arayarak, yaşadığınız sorunu anlatmanız ve sorun ile ilgili müşteri temsilcinin yönlendirdiği şekilde kontrolleri yapmanız gerekir. Teknik destek gerek yerinde, gerek ise adresinize gelmeden  oluşan problemleri giderebilmektedir.

 

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 266 0 266

Arama Terimleri: dsmart net çağrı merkezi numarası, dsmart net iletişim, dsmart net iletişim numarası, dsmart net telefon numarası, dsmart net destek hattı, dsmart net müşteri hizmetleri numarası, dsmart net şikayet hattı

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir