Menu

Başgimpa Telefon Numarası

Başgimpa

Başgimpa marketler zinciri 1989 yılında Abdullah Başdurak ve oğullarının açtığı ufak bir bakkal dükkanı olarak ticaret hayatına başlamıştır. 1991 yılında Başgimpa marka olarak Ankara Altındağ ‘da ilk marketi açarak bundan sonraki marketler zincirinin ilki olmuştur. Başgimpa bir aile şirketidir. Başgimpa firmasının market zincirleri haricinde B&A Collection adı altında bir hazır giyim markası da bulunmaktadır.

Başgimpa Marketleri Ankara’da toplamda 8 market, Bolu İlinde ise altı marketiyle, Zonguldak’ın Devrek ilçesinde de marketi bulunan firma yatırımlarına devam etmektedir. Başgimpa marketlerin hedefi Ankara’nın tüm bölgeleri ve Türkiye’nin her yerine ulaşma hedefini gerçekleştirmek üzere yatırımlarına devam etmektedir. Bu arada gelişen teknolojiyi takip eden firma ilk online market hizmetini 2018 yılında Ankara’da faaliyete geçirmiştir. Müşteri sadakati ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma online market hizmetini 2019 yılında Bolu ilinde faaliyete geçirmiştir.

Online market hizmetlerinden faydalanmak için mobil uygulamasını telefona indirebilirsiniz.

Başgimpa Marketler birçok kategoride müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Online hizmet ve diğer istek, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetleri 0 312 375 29 00 numarasını arayarak ulaşabilir, sitemizi ziyaret ederek mail adresimize e-posta atarak ulaşabilirsiniz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir