Menu

BabyMall Çağrı Merkezi

BabyMall

BabyMall mağazaları 2014 yılında Özelcan Group tarafından Avrupa’nın en büyük anne- bebek alışveriş merkezi olarak sektöre giriş yapmıştır. Ankara’da faaliyete geçen BabyMall Alışveriş merkezi bünyesinde 400’e yakın dünya markası bulunmaktadır.70.000 ‘den fazla ürün çeşidi ile Ankara-İstanbul Yolu, Ankara-Çukurambar, Bursa-Nilüfer, İzmir Gaziemir, İstanbul- Harami Dere mağazalarında ortalama 4000 m2’lik alanda müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürün çeşitleri arasında bebek arabasından bebek giyim tekstil ve bebek odası mobilyasına kadar ürün çeşitliliğine sahip olan mağazada prematüre bebekler için özel bir bölüm de bulunmaktadır.
Web sitemizde mağazasında yer alan ürünlerin tamamını bulabilir 365 gün 7/24 alışveriş keyfi sürebilirsiniz. Stoklarda bulunan ürünler satışa çıkarıldığında siparişiniz aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünler 1-3 gün içinde adresinize teslim edilir.
Online siparişleriniz ile ilgili bilgi almak ve her türlü sorun, öneri ve şikayetleriniz için 10-19 saatleri arasında 0850 333 69 35 nolu müşteri hizmetlerini arayabilir ve web sayfasında yer alan Bize Ulaşın sayfasından e-mail yollayabilirsiniz.

Beğen  
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir